Saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.

Hakkımızda

Bizim Toner olarak 2006 yılından bu yana kaliteli hizmetimiz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.  Piyasanın nabzını tutan iş anlayışımız ve her geçen gün artan müşteri sayılarımız ile sizler için Toner ve Kartuş hizmeti veren firmamız her geçen gün de büyümeye devam etmektedir.

Bizim Toner sizler için Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye devam etmekte ve siparişlerinizi çok kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışmaktadır. Hızlı doğru ve kaliteli ürünlerimiz ile sizler ile buluşuyor ve sürekli olarak çalıştığımız firmalar ve şahıslar gibi sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Amacımız sizlere kaliteli hizmeti en kısa zamanda vermek ve vermeye de devam etmek olacaktır. Hem satış sırasında hem de satış sonrasında müşteri memnuniyeti bizim için en önemli adımlardan biri olacaktır. Aradığınız birçok marka ve ürünü bulabileceğiniz, kalitesinden şüphe etmeden sipariş verebileceğiniz ürünlerimiz ile artık sizler için çok daha yakınız.

Kalite elbette bir tesadüf değildir. Bunun en iyi örneğini sizler bizimle çalışarak görecek ve kaliteyi artık ellerinizde göreceksiniz. Toplu alımlarınız ya da perakende alımlarınız için bir tık ya da bir telefonunuz ile hemen iletişime geçebilir ve bizlere çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kısaca bizler Bizim Toner olarak farkımızı ortaya koyuyor ve piyasaya yön veren firmalardan biri olarak sizler ile tanışmayı bekliyoruz. Merak ettiklerinizi sorabileceğiniz kadar samimi, sorunlarınızı çözebilecek kadar kurumsal bir firma ile çalışmak sizin de tüm iş yüklerinizi üzerinizden alıyor olacak.